• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа батьків

/Files/images/anmats/поради батькам.jpg

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

/Files/images/anmats/батьки.jpg

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.

Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

/Files/images/Deti88.gifКрім того ми просимо Вас

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині із собою носовичок.


У шафі дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

/Files/images/Deti67.gifШановні батьки!

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається.Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру ДНЗ № 13 по телефону 33-49-75. Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас!

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ УСПІШНО АДАПТУВАТИСЯ

У ДИТЯЧОМУ САДКУ

1. Ваше власне хвилювання передається дитині. Тому треба познайомитися з вихователем групи та особливостями організації життя в групі.

2. Розкажіть дитині, що в дитячому садку багато діток, іграшок, там буде цікаво і добре.

3. Навчіть дитину елементарним навичкам самообслуговування.

4. Потурбуйтесь про нервову систему дитини – не залишайте малюка на цілий день з перших днів відвідування дитячого садка.

5. Повідомте вихователя про звички та вподобання Вашого малюка.

6. Тримайте тісний зв'язок з персоналом групи.

Кiлькiсть переглядiв: 377

Коментарi