День знань

2015-09-01

"Дзвоник кличе всіх діток, у найкращий наш садок!"

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садочку № 13 «Пілот» в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.

День знань у дитячому садку вимагає ретельної підготовки. Ще в серпні колектив дитячого саду починає підготовку до цього дня. Треба продумати сценарій, вибрати ведучого, підготувати місце для проведення свята. День знань у дитячому садку повинен пройти цікаво для всіх вікових категорій та груп. Заздалегідь готуються і вихователі, і діти, і батьки. Свято є свято, і на ньому повинно бути радісно і цікаво. Цього року вересень теплий , привітний дозволив провести свято на подвір’ї дитячого садка.
В День знань у дитячому садку була проведена урочиста лінійка. Під звуки відомих пісеньок дітлахи шикуються в лінійку по групах. Скрізь багато яскравих красивих квітів і в руках у дітей теж яскраві кульки, квіти.

/Files/images/den_znan/IMG_8930.JPG

/Files/images/den_znan/IMG_8940.JPG

/Files/images/den_znan/IMG_8954.JPG

/Files/images/den_znan/IMG_8957.JPG

/Files/images/den_znan/IMG_8975.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi