/Files/images/161118472.gif

Малюк прийшов до дитячого садочка...

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садок став для нього улюбленим, наповненим чудесами та перетворюваннями, як зробити його життя в садочку цікавим?

/Files/images/1278753686_1263719227_4.gif

Дошкільний навчальний заклад № 13 - це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповняється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще звикають до нової домівки, інші почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи.

Історія нашого садочку почалася 4 липня 1984 року, коли за адресою: м.Біла Церква, вул. Гайок - було збудована двоповерхова будівля. Сьогодні - це сучасний заклад, приміщення в якому яскраві, красиві, із різноманітними іграшками та розвивальними іграми. Обладнано спортивний та музичний зали, українська світлиця, кабінети практичного психолога та вчителів-логопедів. /Files/images/2012-09-13 14.46.16.jpg

Дошкільний навчальний заклад забезпечено всім необхідним, сучасним, в ньому створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей.

Відомо, що запропонувати дітям різноманітні матеріали та створити умови - цього недостатньо. Важливо, наскільки емоційно комфортно буде відчувати себе дитина в цьому предметному середовищі, чому і як її тут навчать, чи захоче та зможе вона освоїти цей світ.

Велика відповідальність в цьому лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за мікроклімат в дитячому садку та за його маленьких мешканців. Це висококваліфіковані педагоги, що працюють із дітьми.

Ми віримо в просту істину:

Якщо дитина оточена дружелюбністю, вона знає,

що світ - це чудове місце.

/Files/images/lineechka14.gifКiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi